Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Történelem tanulás közben...

Történelem tanulás közben miért fájdul meg a fejem?

Figyelt kérdés

Furcsa, de amikor törit tanulok állandóan elviselhetetlen migrén tör rám. Ez addig tart míg le nem rakom a könyvet/felváltom valami más tantárggyal. Most is letettem a törit mert már majd szétrobbant a fejem, de amint kezembe vettem a bioszt és elkezdtem tanulni azt, azon nyomban elmúlt.

Evés, ivás minden megvolt elegendő mennyiségben. Ki is aludtam nagam és stresszesnek sem érzem magam. Nem is vagyok az.

Mi ennek az oka, hogy mégis minden töri tanulásnál migrénem van és, hogy készüljek így fel a TZ-re?



2020. febr. 9. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A tanulás káros hatásai...
2020. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Hát, a töri tanulás javarészt lexikális tudást ad szerintem, mivel eseményeket kell bemagolnod, hogy mi hogy történt. Más hasonló jellegű tanulni valónál nem tör rád migrén? Mindegy, hogy iskolai tantárgy, vagy valami, ami érdekel téged és szabadidődben tanulgatod.

(Nem vagyok doki, csak találgatok. Ezzel dokihoz kéne fordulnod, ő lehet meg tudná határozni a migrén forrását.)

2020. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
amúgy szereted ezt a tárgyat?
2020. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Nem, ehhez hasonló tantárgyam nincs. Esetleg a magyar, de ott verselemzéseket kell megtanulnom, az más tészta.


#3 Nem, utálom a törit, főleg ha politikai témakör van benne. A háborús, csatás részek könnyebben mennek. Egyébként most az I. Világháború volt a téma, de ez a sok párt meg minden már nagyon kikészített.

2020. febr. 9. 15:25
 5/6 szamo77db ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de honnan tudjam én ezt?
2020. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Ne haragudj, de ha nem tudod a kérdésre a választ, minek szóltál hozzá? :)
2020. febr. 9. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!