Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivan velem? ( többi lent)

Mivan velem? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves egyetemista lány vagyok , most váltottam egyetemet , egy vidéki egyetemre mentem egy fővárosi egyetemről. Múlthéten kaptam meg az átvételi határozatot.Így mivel ők múlt héten kezdtek nekem egy hét kimaradt. Ma kezdtem . Naah a bevezető után rá térnék a lényegre : Bár míg nem tudtam az eredményt nagyon akartam ,hogy átvegyenek viszont szombat óta lehangolt vagyok , többször neki állok zokogni, feszült vagyok. Ma volt az első napom , azt hittem az első nap után már megkönnyebbülök de nem . Nagyon nem találtam a helyem. Mióta haza jöttem is(bejáros vagyok) sírok , feszült és lehangolt vagyok. Szerintetek azért érzem így magam mert most jön kirajtam az elmúlt 2 hónap freszkója(ami ezzel járt) és mert még új minden? Vagy mert a szívem mélyén megbántam ,hogy váltottam? Tudom ,hogy ez egy értelmetlen kérdés , de egyrészt jó volt kiírni magamból másrészt hátha volt / van itt valaki hasonló szituba. Tényleg nem értem mivan velem :/

Köszönöm ha végig olvastad ! Valamint légyszíves a bunkó,arrogáns,szidkozodó válaszadók most kiméljenek!



2020. febr. 10. 17:29
 1/4 Pongi57 válasza:
100%

Én nem ilyen típus vagyok, de a feleségem igen, így testközelből ismerem ezt a fajta érzést, lelkiállapotot. Nagyon sokat töpreng fontos döntéseken, ami jó, de a döntés meghozatala után meg azon kezd el agyalni, hogy mi van ha rosszul döntött. Tipikus mérleg. (Bár én nem foglalkozom mélyebben a horoszkóppal, de ez esetben aláírom, hogy teljesen tipikus.) Én ilyenkor azt szoktam neki javasolni, hogy várjon néhány hetet, hónapot a konklúzióval. A döntés megvolt, most hagyjon esélyt arra, hogy jó irányba forduljanak a dolgok.


Neked is azt javaslom, hogy egy időre engedd el ezt a problémát, úgy könnyebb átvészelni a bizonytalan heteket. A feleségemnek sokat segít ebben, hogy heti kétszer eljár edésre (aerobik, fittball, stb...) és heti egyszer kimegy az erdőbe sétálni, "gyorsgyalogolni". Ezek nemcsak a testet edzik, de "megtisztítják" a gondolatokat. Érdemes lenne valami ilyesmit neked is kitalálni, ami eltereli egy picit a gondolataidat.

2020. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszod! Amit a feleségedről leírtál abszolút jellemző rám is. Én is szoktam edzeni , az kitud kapcsolni engem is.
2020. febr. 12. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen amikor sulit váltottam. Nehéz volt átállni, gyakran gondolkodtam el, hogy jó ötlet volt-e, csak én nem zokogtam, csak szomorú és kicsit bánatos voltam.

Végül nem bántam meg. Az előző helyen nehezebb volt, most meg azt tanulom, amit szeretek.


Át fogsz állni valószínűleg, próbálj meg barátkozni :)

2020. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az előző közeget már ismerted, ez még számodra új, idegen, ismeretlen terep. De majd megszokod. :)
2020. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!