Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Telente mások is ennyire...

Telente mások is ennyire bepunnyadnak, hogy nincs kedvük kimozdulni?

Figyelt kérdés

Amióta beköszöntött a hideg idő , nincs kedvem menni sehova.Tavasszal és nyáron rengeteget jártam vagy úszni vagy jógázni, vagy csak úgy erre-arra de amióta bejött a hideg idő , egyszerűen nincs kedvem kimozdulni.

Viszont mivel sokat vagyok otthon a 4 fal között teljesen elmegy a motivációm és nagyon hiányzik a mozgás a mozgásban levés.

Most is azon agyalok, hogy el kellene menni jógázni, de fél óra gyalog és szakad az eső.

Itthon is tudok természetesen, de az nem ugyanaz mert pont arra lenne szükségem, hogy ne itthon legyek.

Egészen biztosan tudom, hogy ha a közvetlen közelemben lenne egy jógastúdó akkor szívesen eljárnék, de így egyszerűen nincs kedvem öltözni , vetkőzni, süvít a szél kinn..de egyre nyomottabb leszek így.

A párom tök jól elvan, állandóan folyamatosan játszik a haverjaival és közben idióta hangokat ad ki és ez is idegesít.

Legszívesebben meneküldnék itthonról ilyenkor.

Mások is vagytok így ilyenkor telente?

Ti hogy veszitek rá magatokat arra, hogy elmenjetek valamerre edzeni stb stb.?



2020. febr. 10. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon nehéz.

Imádok vásárolni, csavarogni a párommal és gyermekemmel,de egyszerűen nincs kedvem hozzá, sőt semmihez. Nagyon álmos vagyok mindig, az itthoni munka is nagyon nehezemre esik. Úgy érzem mintha nagyon gyenge lennék. Ma valamiért elkapott a depresszío. Haszontalannak és semminek érzem magam. Úgy érzem nem vagyok jó semmire. Nagyon kéne már dolgoznom,de még mindig nem tudok elmenni,és ez még őrit. Azt látom,hogy a párom állandóan oda van , dolgozik ,és a fiam is oda van oviba ,én csak itthon vagyok.igaz meg csinálok mindent ,meleg étellel várom őket haza,sőt majdnem minden nap sütök is valami finomat,vasalt tiszta ruhába járnak,és tiszta a lakás is csak, egyszerűen azt érzem,hogy ebbe bele fogok roskadni. És egésznap a sírás folytogat. Nem bírom már

2020. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!