Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem érzem magam olyan...

Miért nem érzem magam olyan euforikusan és nem bírok fent maradni éjjel?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni három gyóysgzer eggyik a xanax másik kettéo a neurol és olanzapin és egszerűen nem érdekel már semmi nincs libidóm éjjel fent se bírok maradni jah és még kapok egy injekciót is most épp trivicta depot ot kaptam nem érzem már olyan jól magam mint régen olyan életunt lettem fásult vagy hogyan is mondanám bár multat nézem olyan dolgokon keresztül mentem amin egy átlagos ember nem beleavatkoztam a fehér zajba holtakat bolygattam esgzoval megjártam a poklok poklát régebben edztem is nagyon sokat és sészrevettem hogy van tenyér ugye a a sorsvonal ez bezotériás dolgog és azt akarom mondani hogy észrevettem hogy a jobb tenyeremen és balon is gondolom hozzátett a sok fekvőtámasz rendesen morbidan hangzik de lekopott eredeti sorsvonal tehát eredeti ahogy joisten megtervezte és keletkezett egy rövidebb vonal félek hogy azon gyaloglok félek öntudat tehát a dic a cédén amit beteszünk hogy azon a skálán futok azon a r=ovidebb vonalaon folyton rossz gondolataim vannak volt olyan hogy otthon sem mertem maradni magam jelenleg 28 éves leszek sosem volt barátnőm és sosem volt munkám még is ugy érzem magam mint aki lefolgozozz volan egy 100 évet sosem voltam drogos mégis ugy érzem magam mint aki ledrogozott volan vagy 10 évet miért van ez ??? és miota szedek gyosgzert azt eggyet sikerült elérni hogy otthon magam merek maradni de utcára ritkán játok azonnal életbelép ilyen üldözési mánioa félellelem nem jó godolatok mi a megoldás fel is szedtem, 30 kg úpedig sportember voltam

2020. febr. 12. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy részük gyógyszermellékhatás (pl. csökkent libidó). de a másik része alapján simán elmebeteg vagy. Szóval inkább szedd a gyógyszert mint sem, viszont nem csak gyógyszeres segítség kellene neked, hanem egy sima pszichológus aki szépen elmagyarázza neked hogy lóf**zt sem jelentenek a kezeden a vonalak.
2020. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de jelentenekmert a sosr s vonala régebben még én sem hittem ilyen ezotériás valamiben de igen is számítt mert azon fut az öntudat azon lépek a proviancia a mező amit kiterítek magam mellé régebben jobban elvoltam volt libidó most meg egyszerűen nem érdekel semmi sem
2020. febr. 12. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!