Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos éhség?

Kozodd kérdése:

Folyamatos éhség?

Figyelt kérdés
Elején tisztázom, NEM vagyok terhes. Valaki tapasztalt olyat, hogy hiaba evett barmennyit nem lakott jol? Nekem ez a 3. nap, minden percben ehes vagyok. Vekony, sportos testalkatom van ha szamit (170,58)

2020. febr. 14. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Én nem. Nem rúgtál be irdatlan módon, amitől nem ettél napokig? Néha van ilyenem, de az nem tart eddig. Mert ha jobban vagyok utána zabálok.
2020. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg férges vagy bélpolkos vagy.
2020. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Poklos....
2020. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írd le, mit és mennyit ettél tegnap meg ma!

Lehet, hogy egyszerüen túl keveset eszel, vagy túl kevés valamelyik makró benne.

2020. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugyan ugy eszem mint eddig, 3 napja erzem, igy tobbet is eszem (nem keveset) semmi nem ert ami kivalthana, ferges nem vagyok azt tudnam.. egyertelmu dolgokat nem kell feltuntetni, laikus valaszokat se nagyon szeretnek, kutakodni neten en is tudok a vitamin hianytol-terhessegig es rakig minden van. SZEMELYES tapasztalatokat 😊
2020. febr. 14. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!