Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 3x 0,25 Frontin egy...

Napi 3x 0,25 Frontin egy héten át lehet hatásos? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csak egy hétig szeretném szedni a kezdő dózist. Fog tudni így hatni csak ennyi idő után? Igazából a neurológus írta fel krónikus migrénre. Szóval nem a szorongás oldásának a hatása lenne a cél.

Van esély, h ennyi idő alatt csináljon valamit az agyamban?



2020. febr. 15. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt is kialakíthat függőséget. Nomeg nem is értem, mért lenne jó migrénre. Ha pszichés alapúnak gondolja az orvos, akkor pszichoterápiával kell kezelni. Mellesleg neked mi a célod? Egy hétig ne legyen migréned?
2020. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Állítólag krónikus migrénre antidepresszánst , bétablokkolót (is) szoktak felírni. Nem tudom miként hat, de van rá magyarázat, hogy miért lehet hatásos migréneseknél. (Az orvos elmagyarázta)

Nekem nem fejfájással jár a migrént , hanem állandó szédüléssel(nem forgó, inkább lebegő).

Azért szeretném csak 1 hétig szedni, hogy ne szokjak rá nagyon...

És reménykedtem, hogy úgymond “megtöri” a migrénes folyamatot az agyamban ennyi idő után is.

2020. febr. 15. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell próbálni. Az egész szervezetünk egy összefüggő valami.
2020. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Frontin nem antidepresszáns, nem is értem miért adta migrénre. Ennyi idő alatt semmire nem hat egyébként. Migrénes vagyok, anno teperint, tegretolt próbáltak nálam, a migrént nem oldotta meg.
2020. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként 1 hét alatt nem fogsz rászokni a Frontinra, csak éppen a világon semmi értelme.
2020. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta az alprazoram (azaz a frontin hatoanyaga) segithet a migrent megszuntetni. Egyebkent rá is google-ztam angolul es tenyleg írják, hogy hatásos lehet abban a fajta migrénben, ami nekem állítólag van... mint mondtam nekem nem az a “normál” fejfájással járó , előjön aztán elmúlik féle migrénem van, hanem olyan, ami 0-24 “végbemegy” a fejemben és folyamatos tüneteim vannak, amik elviselhetetlenek.

Mondanom sem kell az utolsó, amit megpróbálnék az az ilyen jellegű gyógyszer, de most legutóbb ezt javasolta a neurológus....

2020. febr. 15. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos évek óta neurológushoz járok, először tenziós, majd migrénes fejfájással. Még SOHA egyetlen szakorvos se akart Frontint adni erre. De ez a nagytudású legalább adott rohamoldót? Volt egyébként, hogy 3 napig volt migrénem, sőt ment velem mentő is a sürgősségire, úgyhogy...de te tudod.
2020. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rohamoldót nem adott, de nincsenek is “rohamaim”

Csendes migrénem van, illetve olyan ami nem okoz fejfájást csak éppen állandó szédülést és egyéb tüneteket. Már hónapok óta...

2020. febr. 15. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam az állandó belső feszültség,szorongás ,stressz, félelem a jövőtől , váltotta ki a heti 2x24órás migrént. A feszültség oldására kaptam én is 3*0,25 Frontint a hangulatjavító mellé. Már 20 éve szedem így és sokkal kevesebb a rosszullét is és nyugodtan alszom. Amikor érzem a migrén kezdetét Cinie-t veszek be, amitől teljesen elmúlik. Ez a frontin adag minimális, tavasztól őszig a déli adagot el is hagyom, de csak negyedenként.Megértem,ha félsz tőle, én is nehezen szántam rá magam, de nem bántam meg.
2020. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!