Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
van hogy rámtörnek olyan erős félelmek ok nélkül hogy az nem igaz volt egy álmom és az a röhely egészben volt egy telefonom amiben szerepelt egy vulgáris hang leveszem a fejed te és mondtam eggyik haveromnak mert elég sok rosszon keresztül mentem saját hibámnak köszönhetően és kiadtam kezemből és az a röhely az egészben hogy ugyanazt álmodtam tehát rendesen álmomban levettem fejit az eggyik barátomnak csak nem tudom hogy álom volt e vagy valóság és igazából ez óta törnek rám ilyen halálfélelmek lehet ez ??? lehet ilyen ??

2020. febr. 15. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit szívtál kis csikó?
2020. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
semmit folyton halucinálni szoktam elekarnak kapni volt hogy otthon tudod részeg voltam lemondogattam embereket majd olyan üldözési mánia rámtört majd másnap elnézést kértem az emberektől és elmult viszont ez nem akr elmulni haveromnak mondtam a telefonomba leveszema fejed te és egy vulgáris szót amjd álmomban tehát otthon tiszta felspanolt voltam és és nem tudom de olyan mint ha tényleg levettem volna a fejét és ezt egy hangfelvétel bizonyítsa fel kelene magam adnom a rendőrségen ugye??? mert lekiismeretem nem tiszta
2020. febr. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!