Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jó kedvem volt, nem is volt...

Jó kedvem volt, nem is volt stressz a héten, még is spontán sírás?

Figyelt kérdés

Szóval fönt voltam városban a legjobb barátommal. Kb. hetente 1× tudunk csak találkozni, úgy h ilyenkor iszogatunk szokás szerint. Minden úgy ment, ahogy máskor is, de egyszer csak kezdtem gyengülni, és elment az összes kedv belőlem. Az a vicc, h minden ok nélkül. Se fizikailag, se lelkileg nem éreztem jól magam. Leültem egy székre, és én nem tudom, h miért, de akaratom ellenére, minden ok nélkül rám jött a sírás (wtf).

Testileg eléggé kimerültnek éreztem magam, pedig tegnap nem dolgoztam, és semmi megerőltetőt nem csináltam.

Én arra gondoltam, h vmi mini pánikroham szerűség lehetett. Bár nem tudom, mert volt már pánikrohamom és az testileg sokkal rosszabb volt. Ez az érzés, amit éreztem vmi leírhatatlan volt. Furcsa, de tényleg nem tudom semmihez sem hasonlítani. Nem tudja vki, h még is mi a fene történt velem? 24f



2020. febr. 16. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kéne annyit inni.
2020. febr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sose volt még bajom az ivástól.
2020. febr. 16. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!