Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Teljesen el vagyok keseredve...

Teljesen el vagyok keseredve mit tegyek?

Figyelt kérdés
28 éves leszek lassan egy honapja kaptam egy trevicta depot és mondhatni impotens lettem nem is igazából jobban megfogalmazva teljesen elhíztam és elemnt a libidóm is és ugyanugy megmaradtak a félelemeim még roszb lett minden és ugy tudom 18 honapig valkiben benne van lehetséges ilyen hogy egy ilyjekció a szervezetbe ekkora romboló hatást tesz eggyáltalán hogy engedhetik az orvosok ha én most öngyilkos leszek akkor az orvos lekén fog száradni az egész vagy ??? nem ??? mitévő legyek ???

2020. febr. 16. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Troll kérdés, kérem a moderátort, hogy törölje!
2020. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Skizofrén vagy?
2020. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel az orvosodat, és beszéld meg vele, hogy milyen tüneteket tapasztalsz, hogy segíthessen!
2020. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és azt hiszed fog segíteni?? teljesen elvagyok keseredve felszedtem 30 kg és elment a libidóm mi értelme így az életemnek ????
2020. febr. 16. 21:44
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Hát igen! Sok gyógyszertől van így az ember, hogy gyakorlatilag impotenssé válik.
2020. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
És az elhízás is komoly probléma. Minél hamarabb keresd fel a kezelőorvosodat!
2020. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ez a prolbéma hogy orvosok nem segítenek hanem még jobban rontanak a helyzeten psziiáterek felírnak valamit ami nem segít egyfajta szinten tartanak hogy mégjobban dagasztja az ember zsebe a gyoygszeripart mind biznisz pszihiáterek is nem segítenek a prolbémákon hanem szőnyeg alá söprik
2020. febr. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!