Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki mennyit bír úgy sétálni,...

Ki mennyit bír úgy sétálni, hogy ne izzadjon le?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, 195cm-hez 105 kilo. Mostanában azt veszem észre, hogy nagyon könnyen izzadok. Mire 3 kilómétert lesétálok, a hónaljam tuti, hogy foltos, de a hátam is néha, bár ez napközben igaz, hasonló távon esténként szoktam gyalogolni, akkor nincs ez. Lehet, hogy túlöltözködöm? Pedig csak egy kabátot veszek fel, egy fáskát viszek, pulóver nélkül. Ki mondjuk nem fáradok egyáltalán. Konditerembe járok, próbálok figyeni a kajára. Azon gondolkozom, hogy előrébb sorolom a kardio mozgásokat. A lényeg, ki mit gondol? Illetve ki mennyi séta után szokott leizzadni?

2020. febr. 16. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs túl meleg 30-at is
2020. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami bővebb választ kaphatnék? Az én esetemről ki mit gondol? :D
2020. febr. 16. 23:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Hormonjaid

Túlsúlyos vagy vagy izmos? Mert a túlsúly miatt is lehet

2020. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Túl gyorsan mész.

17 évesen meg egyébként sem normális gyurmázni.

2020. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

“ 17 évesen meg egyébként sem normális gyurmázni.” szerinted mikor kellene elkezdeni, 28 évesen, amikor már nem nő az izomtömeg?

Egyébként sem azt írta hogy body bilder. Tesiórán mi 15 évesen is erősítettünknsúlyzóval.

2020. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából is-is. Eléggé el voltam hízva, kb fél éve kezdtem el edzeni. Bőven több izom van rajtam és fogytam is, de azért nem vagyok egy izomkolosszus és van rajtam felesleg is, mondjuk bőven javult a helyzet. Igazából futni, biciklizni szeretnék többet, meghát lehetőleg mégtöbbet fogyni, itt gondolom a megoldást valahol. Ami nagyon zavar még az az, hogy pl. ha a hátamon van a hátizsák, az nagyon izzasztja a hátam.
2020. febr. 17. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:

3-5 km nyugodt tempóban.

Ilyenkor kicsit leizzadok leginkább a hónaljamnál de nem túl zavaróan.

Ha erőltetett menetben megyek mert sietni kell valahova akkor nyilván jobban.


Pár hónapja rákényszerültem hogy majdnem 2 órát kellett gyalogolnom mert lekéstem a buszt.

Na akkor előjött az kardió edzés hiánya bedurrant a vádlim.Nem túl zavaróan de azért másnapra volt némi izomláz.


24 vagyok 186 centi 110kg.

8-9 éve edzek igaz én nem figyelek túlságosan a kajára.

Olyan 20% körüli a testzsírom.

De akkor is hasonlókat tapasztaltam amikor 80-85 kg voltam.


A te esetedben is csak simán a kardió edzés hiánya áll fenn.Illetve talán a korodból adódóan a hormonok.é


Jól teszed ha több kardiót végzel.

Az se baj ha intenzívebb.

2020. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kiemelten az utolsónak! :)
2020. febr. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!