Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lüktető, szúró érzés a fejben...

PetiBence kérdése:

Lüktető, szúró érzés a fejben Mi lehet?

Figyelt kérdés

16vagyok pulzusom jó.

Már kb 1 hónapja , azt figyelten meg hogy nem megmondható időközönként a fejem (túlnyomó részben) a jobb oldalán egy adott "kicsi" ponton elkezd lüktetni/szúrni, más hozzájáruló dolog nincs , leírása: Időtől függetlenül és naptól függetlenül megjelenik, 1-1 sok időm keresztül beleültet a fejembe(jobban nemtudom leírni, bocs) Frontérzékeny vagyok ,de akkor a fejem általában fejfájásszerűen szokott fájni és nem így. Kezdek födni hogy lassan ez már ilyen rendszeres dologgá válik , azt a végén lesz valami komoly belőle.



2020. febr. 17. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj vele orvoshoz!


Ugyanez a tünetem van, 4 éve, folyamatosan... lassan visszamegyek a dokihoz, mert egyre több tablettát kell megegyek miatta.... de állîtólag semmi bajom (CT, MRI, röntgen, UH, fogász, neurológus, fül-orr-gégész, vérvétel...)


Viszont pikk-pakk intézett a neurológus időpontot anno nekem, mert nem az a tippje volt, hogy negatív lesz minden leletem, szóval irány a háziorvosod!


Ja még annyi, (ha te is negatív leletekkel végzed), a szénhidrátszegény diéta nekem segít, csak sajnos akaraterőm nincs hozzá

2020. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!