Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy túl tudjak...

Mit tegyek hogy túl tudjak lépni ezen?

Figyelt kérdés

Világ életembe féltem az orvosoktól kórházaktól, de decemberbe úgy alakult hogy szuksegem volt egy nagyobb műtétre, egy hetet voltam bent a kórházban. Habár mindenki kedves és segítőkész volt, akkora traumakent éltem meg a dolgot, hogy azóta hetente többször elsirom magam ha eszembe jut, folyton azt veszem észre h ezen kattogok és ideges és dühös vagyok...mar egy sima sebkotozesen is elsirtam magam ha hozzam ért valaki, verveteleknel reflexbol elrantom a kezem és folyton attól rettegek hogy visszakerulok...mar ket hónap eltelt a műtét óta és azóta is képes vagyok magam elsirni, rettegek a kontrolloktol, szorongok és rányomja a bélyeget a mindennapjaimra....hogy lépjek túl ezen?

(A műtét jól sikerült egyébként, és semmi szövődmény nem volt)



2020. febr. 17. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Keress fel egy szakembert,mert ez nem normális dolog. Vagy gyerekként a hülyeséget nevlték beléd, hogy jaj,majd kapsz szurit,ha rossz leszel vagy csak szimplán valami nem stimmel :).
2020. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Pszichoterápia
2020. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan az van nekem is azzal a különbséggel hogy velem még kedvesek sem voltak irdatlan sokat szenvedtem és az első műtétemet el is rontották. Lassan 3 éve volt és azóta rémalmaim vannak és rettegek. Még a fogorvoshoz sem merek elmenni pedig korábban nem féltem az ilyesmitől. Sőt kórházba máshoz látogatóba is nehezen. Majd írd meg mi segített. Sajnos nekem a terápia is ártott nem használt így már teljesen feladtam. ;(
2020. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is valahogy mindig is paráztam, bár eddig szerencsére nem volt semmi komoly bajom, lekopogom. De a hàziorvosnál is rendszeresen lever a víz meg minden egy egyszerű torokgyulladás esetében is. Azt hogy ez miért van nem tudom, de szerencsére ez még nem a kezelhetetlen kategória, szóval engem annyira nem zavar, hogy parázok ilyen szitukban.
2020. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Angel3000 ***** válasza:
49%
Szia! Javaslom, hogy szedjél B vitamin Forte komplexumot, kivàllòan jòl hat az idegekre! Egy idô utàn jobban fogod érezni magadat tôle, egész nyàr kezdetéig szedjed, majd hagy ki a nyàri hònapokat aztàn szeptember végén ujra szedheted! Meg fogja erôsiteni az idegeidet ugy, hogy jobban fogok elviselni az élet nehézségeit! Minden jòt!
2020. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!