Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik azokkal akik...

Mi történik azokkal akik öngyilkosok lesznek?

Figyelt kérdés
Mi történik azokkal akik öngyilkosok lesznek??
2020. febr. 18. 21:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Meghalnak. Vagy nem.
2020. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
de a pokolba jutnak???
2020. febr. 18. 21:37
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy katolikusok -e.
2020. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze, attól függ mi van valójában. De az nem egyéni hit kérdése..

Pl a buddhizmus szerint visszatérünk az ürességbe, a végtelen csendbe. Csakhogy nem sokáig, mivel nem világosodtunk meg. Tehát valaki újra megszületik egy adott helyen, újra új nevet kap, újra tapasztani kezd. Mégpedig azokat a dolgokat amikkel most is azonosulásban van. Csak egy kis nehezített extrával, mert az a karma amit most a halálával a körülötte lévőknek okozott, visszahat rá, és ő is még több szenvedést él majd át. Tehát ha valaki problémák elől menekül, és meghal - akkor valaki (egy új én) aki újra felnő, kialakítja nagyjából ugyanazokat a helyzeteket, problémákat mint amik elől most is menekült. Ez egy végtelen tánc, ami csak akkor ér véget ha az alany feloldja a duális kötéseket, megszünteti az azonosulást..

De amúgy ki tudja...

2020. febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 szamo77db ***** válasza:
100%

Hát, igen!

"A nem ismert tartomány, melyből nem tér meg utazó..."

2020. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
és mi van ha folytatja az életét csak egy más létdormában más szvérában más dimenzióban ??
2020. febr. 19. 10:35
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ki?

Ki az aki folytatja?

Amit magadnak hiszel az változó gondolatok, érzések, akaratvektorok halmaza..

Hol van az "én"?

Melyik az a részed amire azt mondhatod hogy az Te vagy?

:)

2020. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
hát folytassa é=letét csak egy másik létformában és addig nem nyugszik míg prolbémát nem sikerült megoldani ahogy kellet volna
2020. febr. 19. 10:45
 9/33 anonim ***** válasza:
Hát de itt vannak a problémák amiket nem sikerült megoldani. Ezek a problémák hogy keletkeztek? Az is lehet már jóval korábban.. Lehet nem véletlen hogy ki hová született, és hogy kit milyen hatások értek.. Hogy miért alakultak ki a jelenlegi problémák.. Lehet ha nem sikerül megoldani, akkor ide szüleik újjá.. Egészen addig amíg egyszer meg nem oldja..
2020. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
na igen és ha én meghaltam például elkövettem öngyilkosságot ezért nem látok emberi arcokat ezért érzem valmit meg kelen oldalni furt mert meghaltam én in is megjártam a poklok poklát hidd el nekm leírhatlan milyen szörnyűségeket tapasztaltam volt otthon nem mertem magam mardni
2020. febr. 19. 10:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!