Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy nincs elég...

Lehetséges, hogy nincs elég hely a szívemnek? 0-24 es szivdobogásérzet

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy olyan probléma keseríti meg az életem már 2 éve, hogy egész nap érzem a szivdobogásom, lüktet, a pulzus szám az normális, csak erőteljesek a dobbanások, nagyon zavaró, főleg nyugalmi helyezetben, mert pl ha lefekszem akkor érzem + a testem néha a fejem is lüktet illetve mozog a szivdobogások miatt, rettent kellemetlen és nem tudom mi okozza, ha jól emlékszem régebben akkor éreztem ilyet még ha nagyon beteg voltam és magas lázam volt vagy hasonló de most állandó, vérnyomásommal nincs gond, elég vékony vagyok, 180 cm 62 kg, azt még észrevettem, hogy evés hangyban meghatározza az érzést, ha pl jól laktam, vagy inkább szénhidrátban gazdag ételt ettem akkor utánna mindíg nagyon intenzív, mintha erőlködne a szivem, talán reggel a leg enyhébb mikor felkelek és még nem ettem semmit. Voltam EKG-n ultrahangon, minimális mitrális prolapsust láttak, de az orvos azt mondta ez miatt nem lehet. Valakinek tippje esetleg, vagy hogy milyen irányban induljak el?
2020. febr. 19. 22:38
 1/1 anonim válasza:

Én csak egy lehetséges választ tudok adni. Érzelmi háttere lehet. Annó sok stressz ért és elnyomás a szüleim miatta. Rendeszeresen éreztem a szívdobogásom. Volt hogy egészen más ritmusban vagy hogy időközönkét egy nagyot dobban majd egyre kisebbeket.Főleg ha felidegesítettek de volt hogy elalvás elött. Ettől megilyedtem és felkeresetem a kardiológust de semmit nem vett észre. Aztmondta nincs semmi bajom. Mondtam hogy de hát most érzem. Azt mondta lehetetlen és mondta ha ismét érzem akkor fáradjak be a sürgősségire. Hát mondom kössz. Azóta elköltöztem, nyugodtan élek és boldog vagyok. Már csak akkor jön elő ha izgulok vagy felkavaró emlékeken gondolkodok. Pár órán belül elmúlik miánst másssal foglalkozok.

Tehát azt tudom javasolni hogy változtass az életkörülményeiden, a barátaidat válogasd meg, mert ők is veszélyt jelentenek az életedre ha rossz útra visznek. Ha nem lehetséges ez a drasztikus változás, akkor gondolkodásmódodon. Fél éven belül helyre jösz meglásd.

2020. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!