Remeg a szívem?

Figyelt kérdés
Létezik olyan hogy a szívem körül remeg az uzom? Vagy a szivem remeghet? Nagyon fura erzes...
2020. febr. 20. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Mindkettő létezik, egyik sem halálos.
2020. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte már hullámokban szokott jönni. Lehet szívritmuszavar.. Nekem a drogok miatt alakult ki, viszont most már a főképp a cigi, de sok kávé is előhozza. Az orvos írt fel rá béta receptor blokkoló gyógyszert, amit ha szedek elmúlik..
2020. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Alapvetoen en szorongos, panikolos tipus vagyok. Attol is lehet?
2020. febr. 20. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy remeg.

Egyél pár hétig napi 200-300 mg magnéziumot, az is javíthat ha rajta ha nincs komoly baj.

Amúgy az se baj ha remeg, csak ha sokszor, sűrűn.

Amikor remeg mérj rá vérnyomásmérővel ha tudsz. Nekem ott bemért ilyen 140-es pulzust, meg volt hogy be se tudta mérni mert úgy remegett, hibát írt ki.

Ha neked is ilyesmi akkor érdemes orvoshoz menni. Mivel nekem azt mondta a doki hogy nem valószínű hogy hirtelen bajom lesz, de ha ilyen tempóban ver átlag sokat, akkor az hosszú idő alatt csökkenti az élettartamát, mert elfárad.

Aztán ha szedem a gyógyszer úgy 1 hónapig, akkor elmúlik, és abba is hagyhatom a gyógyszer szedését. Csak akkor jön elő nekem megint ha cigizek, kávézok, vagy drogozok újra..

2020. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem a pulzusom jo. Inkabb olyan mintha kozbe beremegne vagy a szivem vagy korulotte az izmok. Fura erzes. Nem faj vagy ilyesmi csak fura. Mint mikor az ember hasa korog vagy mozognak a belei vagy kikor tikkel a szemed. Hasonlot erzek
2020. febr. 20. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Pedig így ennyiből szerintem neked is hasonló van. Akkor mérj vérnyomást amikor épp remeg. Közbe.

Amúgy meg mondom nem para amíg átlag nem ez megy napi több órában...

2020. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ott szerintem nincs más izom. A szív van csak ott, de az is egy izom. Ha nem jön elő sűrűn mondom lehet a magnézium is segít rajta.
2020. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Talan meg a rekeszizom... Mindegy igazabol csak attol fosok hogy leall a szivem.. :"D
2020. febr. 20. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól nem kell félni hogy leáll. Inkább kifárad hosszú távon ha sűrűn van ez..

Amúgy én is úgy szoktam ezt megmérni, hogy nekem általába este szokott előjönni amikor hanyatt fekszem.. Vagyis egész nap többször is, de leggyakrabban amikor hanyatt fekve tévézek, vagy ilyesmi..

2020. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem ma jott elo delelott. Es azota van hogy sokszor csinalja aztan elmulik aztam csak egyet egyet. De minel jobban figyelem annal tobbszor lesz... Anno volt szov kivizsgalasom ekg, holter, ultrahang egy 3 eve. Akkor nem talaltak semmit.
2020. febr. 20. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!