Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pszihikai bajom miatt fájahta...

Pszihikai bajom miatt fájahta tarkom plus a fejem teteje vagy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem ,hogy volt egy cicam es ellet temetve egy könyv amit saját kezűleg írtam és amikor beleírtam elment a cicám megdöglött na már mostan ha kitörlöm amit írtam mert írtam valmit gépbe volt egy hely panelok ahova nagyon szerettem járni és elmentünk othonról anyámékhoz rendesen poklok pokla volt utcán emberek tisztára meg voltak változva plsu a híradok is csak folyton facebokona gonoszágok elfutotam teplomba majd helyre j=ott minden és utána belírtam a könyvbe hogy meghalni muszály és elment a cicám és ha kitörlöm akkor nem is létezik és amikor lefutotam kinyílt előttem ilyen kapu vagy mi ki keltt volan hozni macskám ergo ellet ásva könyv ellet ásva a macskám élve lehet ilyen??? Mindig ugy érzem a tudatom rséze ott foroga sírban ki kelen honzom mert ott vagyok es ezért nem tudoka tulvilágra elemnni ?? legszívesebben telôebökném magam tesztoszteronnal ugy fáj fejem teteje mit tegyek hogy muljon el ??
2020. febr. 20. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget szakembertől.
2020. febr. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jah azt fogom tenni ade akkor pszihologunsál,
2020. febr. 21. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!