Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Munka után miért vagyok fáradt?

Munka után miért vagyok fáradt?

Figyelt kérdés

2 hónapja dolgozom az építő iparban mikor haza érek délután 5 óra körül

annyira álmos vagyok hogy szinte azonnal el tudnék aludni. Vannak napok mikor szinte alig dolgozunk de sajnos olyankor is hazaérve fáradt vagyok. Kávét soha nem iszom. Az étkezésem az rendszeres. Vérvételen is voltam és semmi baj nincs a vérképemmel. Ezelőtti munka helyemen szinte alig kellet dolgoznom de amikor onnan értem haza akkor is fáradt voltam.

Ha valaki hasonló cipőben jár és talált megoldást az ne tartsa magában.


2020. febr. 22. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A benned levő idegi feszültség hirtelen megszűnik, leesik a vérnyomásod, szinte elalszol.
2020. febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hideg is fáraszt, ha folyamatosan hidegben vagy, akkor a tested fűti magát, ez energiába kerül.

Emiatt szokták a szakik nyomatni a kőműves actimelt...


Ezenkívül lehet még vashiány is, amit nem biztos, hogy a vérkép jelez abban az esetben, ha éppen a határérték felett van az érték.


A megoldás az, hogy amikor hazaérsz akkor szépen szunyókálsz 1-2 órát. Nem kell ezt megvonni a szervezetedtől, ha ennyire igényli, mert később vissza fog ütni.

2020. febr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második válaszol vagyok, még az is lehet, hogy a hőmérséklet külömbség miatt van..


Kint vagytok munka közben hidegben, friss levegőn, aztán meg hazaérsz a lakásba, a melegbe a használt levegőbe.


A hideg levegőben mindíg több az oxigén mint a melegbe, emiatt van a kocsikban is intercooler a turbón, hogy több oxigén jusson a motortérbe.

2020. febr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézess úgy nevezett vas panelt, amiben a ferritintől a folsavig minden benne van.

Valamint pajzsmirigy hormonokat.

Ezeket csak fizetősre tudod, vagy hónapokig vársz szakorvosra, aki kiírhatja, ha egyáltalán ad hozzá a körzeti orvosod beutalót.

2020. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. febr. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!