Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek kiürülhetett?

Szerintetek kiürülhetett?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hónapja kaptam egy trevicta depot nevű injekciót ,de még mindig mint ha éezném a hatását olyan roszkedv fásultság van rajtam és fejem teteje is sokszor fáj plusz a tarkom nem tudom távozhatot szerintetek bellem az injekció vagy még bennem lehet??
2020. febr. 23. 14:58
 1/6 anarchy666 ***** válasza:
Az egy 3 hónapos depo injekció. De istenem hányszor kérdezed még meg?
2020. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor még kel várnom??
2020. febr. 23. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
IGEN, kell várnod. De kérlek, menj vissza az orvosodhoz, aki beadta az injekciót, és mondd el neki a problémáidat.
2020. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de mire ? mit tennek jót ? lehet hogy elvinnének engem megint pszihiátriára vagy mit csinálnának
2020. febr. 24. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szükséged is lenne a kezelésre. Az orvosok segíteni akarnak.
2020. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem az orvostuodmány célja hogy tönkretegye a az egsézéget vagy nem ?? lehet hogy tévedek ? mit mondanák írtam egy k=onyvet és tudatommal megváltoztattam a valóságot hogy kinyomtatam egy k¨nyvből részletet majd kinyomtattam az egész k=onyvet és előjöttek olyan papírok amik ott sem voltak hogyan lehet ez ??? á hosszú lenne elmondani
2020. febr. 24. 20:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!