Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetett agyrázkódásom?...

Lehetett agyrázkódásom? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Tegnap, vagyis inkább ma hajnalban arcra estem. Ittas voltam, és bármire esküszöm, hogy belekevertek valamit a piámba, ugyanis semmire nem emlékszem. Barátnőm elmondása alapján tudom azt, hogy elestem, jobban mondva eldőltem, mint egy krumplis zsák, és én már reggel csak a sebet láttam az arcomon. Be akartak vinni a kórházba, én meg sírni kezdtem és pánikrohamot kaptam, hogy biztos, hogy nem. Így végül nem vittek, de van egy általános fejfájásom, hányingerem nincs, de szédülni szédülök és picit zúg a fejem.


El kéne mennem orvoshoz? A kérdésekre a az esés körülményeit illetően nem tudnék válaszolni.



2020. febr. 23. 16:34
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért mindenképpen látogass meg egy orvost
2020. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha az arcodon sérülés is van, akkor elég nagy lehetett az ütés. Feküdj le, pihenj, aludj is, ha úgy rézed - agyrázkódásnál úgyis ez az elsődleges terápia. A fejfájás az alkoholtól is lehet, igyál sok VIZET.
2020. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Már csak önmagad megnyugtatására is jó lenne, ha megbeszélnéd ezt orvossal. Kettőslátásod nincs? Az én apám egyszer leesett a szobalétráról, dőlt a vér a fejéből, azonnal hívtam a mentőket. Bekötötték a fejét és elvitték. Én ebéd után mentem utána, rtg, ct, minden volt addigra. Koponyacsont repedést szenvedett, a vér a bőr altt elszivárgott és a fülén folyt ki. Tetanuszt kapott és egy hétre benntartották megfigyelésre. Ekkor volt kettőslátása. Ez annyira zavarta, hogy tévézés közben az egyik szemét letakarta. Szóval nem játék, jobb lenne, ha látna orvos!
2020. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kettős látásom nincs szerencsére.

Az arcomon a sérülés egy csúnya horzsolás.

Az a baj egyébként, hogy már én is jobbnak látnám megnézetni, de annyira gyengének érzem magam, hogy egyedül nem bírnék bemenni. Max barátnőm elkísérne de nekik sincs kocsijuk így tömegközlekedni kéne ígyisúgyis..

2020. febr. 23. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért csak nézesd meg. A tömegközlekedés ne legyen kifogás.

Vagy legalább az ügyeletes orvoshoz menjetek el, ő tud kérni betegszállítást ha indokoltak látja.

2020. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmentem végül, ilyen gyorsan sosem kerültem még ki a balesetiről. 40 perc volt az egész gyors CT látásvizsgálat és már jöhettem is.:) köszi a válaszokat
2020. febr. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!