Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sokszor halucinációim vannak gyötörnek . Volt olyan hogy nem mertem otthon maradni se ilyen állandó félelem uralkodott el rajtam . 8 éves leszek sokszor mikor elnyomom a cigit és utánna mint ha látnák füstöket hogy füstöl halucinállok régen jól el voltam árnyembereket sokszor megfigyeltem mennek lákásomba és mozogtak a kilincsek akkor olyan euforikusan éreztem magam mitől lehetett ez?? most meg rendesen hiányzik . megjártam a poklol poklát voltam pszihiáternél felírt gyýosgzereket is és kaptam egy szurit de megmondom őszintén azóta nem vagyok jól csak annyit sikerült elérni hogy othon merjek maga maradni ??? hogyan tovább??
2020. febr. 23. 19:20
 1/3 A kérdező kommentje:
28 elnézést
2020. febr. 23. 19:20
 2/3 anonim válasza:
26 éves vagyok. Árnylények léteznek. Sokszor látom,hogy valami elhalad a plafonon pont olyan szögben mintha az udvaron menne valaki és az árnyéka vetülne a falra. De az udvaron nincs senki és az árnyék mégis elhalad és eltűnik. Volt olyan 15-16 éves koromban,hogy zenét hallgattam és kimentem valamiért a konyhába és amikor visszamentem a szobámban egy korom fekete alakot láttam a szobámban az egyik sarokban én meg pislogtam hogy most mi van és hírtelen eltünt. Mostanában az egyik TV csatornán a Finding Bigfoot című műsort nézem ami tényleg nem megrendezett műsor,mert Nagylábúak tényleg léteznek. Azóta amióta nézem a műsort mindig átmegyek a szobámba ha reklám van és a szemem sarkából mindig látok egy Bigfoot-ot a szomszéd telken ahogyan a fa mögül figyel engem,mikor megállok és oda fordulok nincs ott semmi. Csak a fantáziám játszik velem mindig elraktározza az utolsó képet amit lát a TV-ben és kivetíti valahova amikor nem számítok rá. Egy régi sorozatot néztem tavaly az Elveszett világ a címe a fő szereplőket pont a T-Rex üldözte és mikor reklám volt ki mentem kaját csinálni a konyhába de hallottam,hogy a macskám nagyon nyávog mert be akar jönni. Mikor kimentem beengedi a szemem sarkában láttam,hogy egy hatalmas T-Rex van a kertben,mikor odafordítottam a fejemet már nem volt ott. Szóval ha füstölög a cigi és elnyomod és utána már nem füstölög de te látod a füstöt akkor csak a fantáziád játszik veled.
2020. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha értem
2020. febr. 28. 09:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!