Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kóros izzadás. Valaki, valami...

Kóros izzadás. Valaki, valami tanács?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve küzdök kóros izzadással tenyér, illetve talp tájékon a legjobban. A lábam még nem is lenne gond, viszont a tenyerem már annál inkább az. Rontja az alap közérzetem, rossz érzés megfogni a barátnőm kezét, vagy kezet fogni egy ismerőssel. Azt hittem pár hónapon belül elmúlik, de nem így lett. Próbáltam már minden házi szert, de egyik se vállt be. Az orvos azt mondta, hogy még nem állt be a hormonrendszerem, amivel nagyon nem is tudok mit kezdeni, de fel írt egy "Naturland Solutio Antisudorica", aminek elvileg működnie kellene, de még ez sem vállt be. Utána olvastam, valakinek azonnal, valakinek 4-5. használat után javult is a helyzet, de akadt olyan is, akinek semmi nem változott. Na, most jön a kérdés. Mi tévő legyek? Bármiféle műtétet még hanyagolnék, inkább gyógyszerekre, kenőcsökre, vagy valami praktikára lennék kíváncsi

2020. febr. 24. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
42%
Erre botox injekciót szoktak alkalmazni.
2020. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!