Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen multivitamin vált be...

Milyen multivitamin vált be örökös fáradtság, kimerültség esetén? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Évek óta tartó alvászavar esetén segített valakinek multivitamin, ha igen, milyen? A kivizsgálás megvolt, nincs segítség, reménykedem, hogy multivitamintól jobb lesz.

2020. febr. 25. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy is meg volt vizsgálva olyankor?


Amúgy a multi vitaminok engem mindig felpörgettek, ha elég nagy mennyiségben szedtem. Ezen belül B complex segíthet. A B1 elvileg segít az agy működésben, a B12 meg nyugtat, szval reméljük, hogy segítene az alvásban. Asszem mi a Jó közérzet multi vitamint vettük. Sok sikert!

2020. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy vérképben többször volt nézve (TSH) meg magánban megnézettem a többi pajzsmirigy hormont is (T3, T4, reverz T3).

Amiket írtál már próbáltam, mármint a B vitamin tekintetében. A Magne b6 és egyéb magnézium készítményeket is, B6 álom, stb, meg minden gyógynövény-gyógyszert, teákat.

2020. febr. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!