Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most őszintén a koronavírustól...

Most őszintén a koronavírustól mindenki retteg az influenzát, meg a többit meg le se szarják?

Figyelt kérdés

Amit tudnánk tenni, az a higiénia, de arra a kedves emberek nem fiú gyelnek, köhögnek, nem mosnak kezet, de retteg, hogy a koronába meg belehal...


Pedig,amitn olvastam szinte kizárólag csak idős és/vagy krónikus betegségben, egyéb problémában szenvedők haltak bele...


Meg a magyar egészségügy... Ha elkapnánk se ismernék fel.


Elmondhatom, hogy a múlt heti influenza, rosszullét, magas láz, hasmenés volt legalább olyan rossz... De kezet mosni, ugyanmár, meg beleköhög a levegőbe, de parázik, hogy belehal a koronába...


2020. febr. 25. 20:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Én a karanténtól tartok. Nem akarom elveszteni miatta a kutyámat.
2020. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Miért vesztenéd el a kutyádat, nem ölik le... Ha attól tartasz, hogy nem emgednek hazamenni hozzá, híd alatt nem maradhatsz, nem falvakat fognak akkor sem lezárni...


De mondom, a magyar egészségügyet tekintve, itt aztán fel nem ismerik, csesznek mindenre.

2020. febr. 25. 21:07
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

#1 Tényleg, miért veszítenéd el miatta a kutyádat?


Én egész idáig nem paráztam, de amennyire megy a pánikkeltés, már nálam is kezdik elérni a céljukat.

2020. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Csak tudjátok a higiéniát meg telibe szarják, a sok okos... Meg ő eddig csak megfázott, nem öltözött fel... De majd a korona elviszi...


Hihetetlen. Ezek simán továbbadnák is. Nulla szellőztetés, kézmosás bármi. Betegen maradjunk otthon, minek, az influenza csak influenza... Na majd a korona.


Ha már pánikolnak, a sok idióta, zzal kezdené, hogy kezet mosna, zsepibe tüsszent, vesz egy kézfertőtelnítőt. Megmossa a kezét wc után, amikor hazaér, étkezés, főzés előtt, meg ilyenek. Taknyos zsepit zárható helyre dobja...


De nem, mert van a korona, amibe belehalnak, meg halmozzunk élelmiszert... Vicc az egész!

2020. febr. 25. 22:38
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az élelmiszer halmozás elkezdődött. Száraz tészta, konzervek stb polcokon erősen hiányosak voltak ma már.
2020. febr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Ypszilon1980 ***** válasza:
90%
Nem tudom mire ez a hisztéria, sokan csak azt érik el vele, hogy másoktól elvesznek alapvető élelmiszereket.
2020. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Egy kicsivel nagyobb a halálozási aránya azt hiszem az influenzának 0.01, a koronának eddig kb 3% de pontos számok csak a végén lesznek.

Ami pedig az egészségügyet illeti valóban igaz, bár szerintem inkább nem akarják felismerni..

2020. febr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Amúgy oont ma olvastam, hogy koronával sem megy mindenki orvoshoz, mert valakinél enyhe tünetekete okoz, vagy semmilyet. Vagy szimplán fel sem ismerik.
2020. febr. 26. 07:51
 9/28 anonim ***** válasza:
48%

'Nem tudom mire ez a hisztéria, sokan csak azt érik el vele, hogy másoktól elvesznek alapvető élelmiszereket.'



Bármi lehet, jobb felkészülni szerintem. Nyilván nem romlandó dolgokat kell venni. Úgyis elfogy előbb utóbb.

2020. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Ypszilon1980 ***** válasza:
40%

Jó, de mire készülsz fel azzal, hogy bevásárolsz?

Egyébként még a kórházakban sincs egy terv erre kidolgozva,pedig lehetne már.

2020. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!