Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek rosszul a buszon? Nem akarom hogy így lásson

Figyelt kérdés
Valami d betűs gyógyszer volt régebben nem használt, az használt ideig óráig ha jéghideg kólát kortyolgattam ...kérlek segítsetek mit tegyek
2020. febr. 27. 14:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Daedalon.

Egyik ismerősömnek az segített, hogy legelőre ült a buszon, a sofőr mögé, ott nem volt rosszul.

2020. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Muszáj busszal menni?
2020. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az volt a d betűs,nem segített.


Muszáj mert autóm nincs vonat meg arra nem jár. És napi munka előtt lenyugtatózni se akarom magam mert javasolták a frontint.

2020. febr. 27. 14:28
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem a kóla mindig segít.
2020. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Daedalonnal is az a baj, hogy kiüt. Úgy tudom lehet már kapni erre modernebb szereket, gyógyszertárban kérdezz rá.

Ha nem akarsz gyógyszerezni, akkor:

- vigyél fel egy zacskó ropit, szép lassan eszegessed

- szopogassál cukrot

- kortyolgass kólát

- üljél előre, hogy lássad az utat

- álljál inkább


Ha napi szinten buszozol, kb 1 hét alatt tejesen hozzá fogsz szokni.

2020. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Egy ideig jó volt a kóla de mostmár azt is csak érzem ,hogy jönne vissza.

Nem akarom,hogy így lásson a pasi aki tetszik meg emiatt Veszitsem el a munkám mert kínok kínja bejarni ?

2020. febr. 27. 14:32
 7/18 A kérdező kommentje:
Ahjaj egy hét ...már több mint egy hónapja járok be így és nem javul sőt au elején jó volt a jéghideg kóla de mostmár az sem y
2020. febr. 27. 14:33
 8/18 anonim ***** válasza:
Elég zavaros így, hogy véletlenül sem írod le, hogy miről van szó. Az egyik lehetőség, hogy nem busszal jársz a munkahelyedre(?), hanem autóval vagy vonattal. Ha mindenképpen busszal akarsz járni, akkor a sofőrhöz lehető legközelebb ülj, elől kevésbé dobál a busz. Daedalont vegyél be 30-60 perccel az utazás előtt, mivel álmosít (és vagy 6-8 órán át hat), így egy fél is elég lehet, hogy ne legyél tőle túl kába. A lényeg, hogy ne közvetlenül az utazás előtt vedd be, merr már rég rosszul leszel, mire elkezdene hatni. 3-4 óránként lehet ismételni, ha ennyit utaznál, de úgyis érzed, ha kezd elmúlni a hatása. A Frontint nem tudom, miért javasolták, nem hiszem, hogy szimpla utazási betegség miatt egy szorongásoldó (és komoly függőséget okozó) gyógyszerre lenne szükséged, hacsak nem maga az utazás, hanem valami nagyon erős szorongás miatt van hányingered (ebben az esetben keress fel egy pszichiátert).
2020. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nincs autóm sajnos, és a vonat arra nem jár csak busz van abból a faluból ahol én lakom.

Évekig helyben dolgoztam addig nem állt fent ez a probléma,de most erre kényszerülve Nemtudom mi lesz így.

2020. febr. 27. 15:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Daedalonbol egyszer parom bevett kettot mikor kocsival utaztunk 200 km-re, aztan mire megjottunk konkretan be volt allva mint a szemet. :D Amugy sokat nem tudsz tenni, ha a gyogyszer sem hat, csak azokat amiket leirtak korabban. Ha a pasi meg normalis, meg fogja erteni, sok ember jar ebben a cipoben.
2020. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!