Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon enyhe megfázásos...

Nagyon enyhe megfázásos tünetekre milyen gyógyszer ajánlott?

Figyelt kérdés
2 napja a melóhelyen a kollégámtól elkaphattam valamit. Ma reggeltől már érzem, hogy nem vagyok a legjobban. Picit fáj a fejem és csavarja valami nagyon enyhén az orrom. Lázam, hőemelkedésem nincs, de szeretném megelőzni a bajt. Milyen gyógyszertárban kapható készítményt ajánlanátok erre a célra?
2020. febr. 28. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
NeoCitran szerintem jó.
2020. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Vegyél 100%-os rostos grapefruit vagy narancslevet, és idd meg az egészet. Sokat segít.
2020. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napi 2-3 gerezd fokhagyma nyersen (pirítósra dörzsölve vagy szószba turmixolva)

és diéta, azaz semmi cukor és amúgy is szénhidrát szegény étkezés. Barnarizs sok zöldséggel és egy kevés hússal.


A megfázás egyetlen hatékony ellenszere


Még ma kezd el!

2020. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kevesen tudjak,de van egy receptre kapható gyógyszer,ami 1-2 nap alatt helyrerak.Isoprinosine a neve,az ara kicsit huzos,de legalabb nincs tele mindenfelle szuksegtelen dologgal mint a neocitran es a termeszetes gyogymodokkal szemben ez tenyleg segit.Nekem volt,hogy fajt a torkom,bevettem 2-2ot este es reggel es masnapra semmi bajom nem volt.
2020. febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!