Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől áll be az arccsontom?...

Mitől áll be az arccsontom? Egyszer a jobb az is fájt egy hónapig most meg a bal arccsontom?

Figyelt kérdés
Rágás is fáj és ha kinyitom nagyobbra a szám akkor ott a bal arccsontomnál az nagyon fáj ott be van állva, de nem tudom kiroppantani.. Epképzelhető hogy az edzés miatt állhatott be? Tegnap előtt megeróltettem magam és a jobb fülem él fájt az erólködéstől, most meg fáj itt lentebb azbarccsontomra centralizálódott ez a fájdalom.
2020. febr. 28. 15:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Na lényeg mivel látom hogy a billentyűzet mit írt :a lényeg a jobb fülem fájt edzés után zsibbadt most meg "rácsúszott"az arcocsontomra a fájdalom a rágócsontomra vagy hogy mondjam.
2020. febr. 28. 15:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Bölcsességfogaid megvannak?
2020. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen megvannak de nem fáj a fogam
2020. febr. 28. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Az állkapocsizületre gondolsz szerintem...nekem a SOTE fogpótlástani intézetébe adott beutalót egy fogorvos.
2020. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bölcsesség fog pont ilyen tüneteket produkál. Én is azt hittem először, hogy a fülem fáj, aztán pár nap múlva már fájt az állkapcsom is és enyhe szájzáram lett, aztán kiderült, hogy nőnek a bölcsesség fogaim, ráadásul vízszintesen.
2020. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát de 22 évesen nőnek?
2020. febr. 28. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is pont akkor nőttek. Irány a szájsebészet, ott majd megmondják azzal van-e a baj.
2020. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha benyulok a fulkagylomba akkor ott is lent a kis porcnal fáj
2020. febr. 28. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!