Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a furcsa rosszullét?

Mi lehet ez a furcsa rosszullét?

Figyelt kérdés

Tegnap este elég sokat ettem és nem igazán voltam éhes egész nap, majd estére már kellemesen megéheztem, jól is esett, lasagnet ettem. Talán kicsit nehéz étel és nem ezt kellett volna, viszont nem nagy adagot ettem, most pedig fáj a fejem, szédülök, gyenge vagyok,(de ezeket már éreztem evés előtt is, lehet, hogy az egész napos nemevés miatt érzem most ezt? De mióta ettem azóta rosszabb a fejfájás) Emellett úgy érzem, hogy tele vagyok. Mi lehet ez?

Nagyon félek a hányastol. De ha vírus lenne, akkor nem is esett volna jól az étel. Igaz?

Ha pedig "csak" megterheltem a gyomrom akkor mi a legjobb rá, hogy ne hányjak? Szódabikarbóna? Pálinka? Vagy emesztessegito gyógyszer?


2020. febr. 28. 21:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!