Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti is kedvtelenek vagytok...

Ti is kedvtelenek vagytok voltatok/vagytok az elmúlt hónapokban, vagy nekem van valami bajom?

Figyelt kérdés
Január óta kb. semmihez nincs kedvem . Könnyen fáradok meg úgy általában a kötelezettségeimen kívül ha tehetném csak az ágyban lennék. Azért próbálkozok kimozdulni hétvégenként bulikba, de van, hogy elalszom már mielőtt elmennék, volt hogy már a jegyem is megvolt valamire és elaludtam. Ha meg nagy nehezen eljutok valahova nem túl sokáig maradok és nem igazán érzem jól magam. Az meg, hogy munka után még bármit is csináljak azon kívül, hogy lefekszem kb kizárt (pedig nem fizikai munkát végzek). Ez nem rég még nem volt így. Lehet ez a tél miatt, vagy ti rendben vagytok? 23F
2020. márc. 1. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez van velem is. Nem tudom mi történt, de én is január óta figyeltem meg, hogy nincs kedvem semmihez, motiválatlan vagyok. Pedig olyan pozitívan álltam hozzá ehhez az évhez, erre pont január óta vannak ilyen problémáim.

Én sem tudom mi ez, de remélem tavasszal már majd elmúlik.

2020. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok
2020. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!