Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen multivitamint szedjek?

Milyen multivitamint szedjek?

Figyelt kérdés
Megéri a Dr. Lenkei alap vitamincsomagját venni, vagy válasszak mást?

2020. márc. 1. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet rossz, ha van rá pénzed. Én bio-co b.komplexet szedek, ebben is nagy adag b.vitaminok vannak. Hozzá Béres c.komplexet, ami tartalmaz: 1000 mg C vitamin, D,vitamin,cinket, és citrus bioflavonoidokat. Néha magnézium+b6 vitamint eszek. Ezek így jók együtt. Tapasztald ki, neked mi a jó.
2020. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Lenkei életerő multivatmin közepeset szedem tabletta formájában, napi egy vagy néha kettő darab tablettát veszek be.

Ezen kívül még napi 10 csepp Béres csepp extrát, heti kétszer Lenkei bio alga mix tablettát szedek, ez hamarosan elfogy, és vettem Zöldvér Green mix vitamint.

És természetesen frissen facsart gyümölcslével indítok majdnem minden nap reggel, amibe gyömbért is reszelek, plusz mézet is eszem.


Szerintem teljesen megéri, ha ezt választod.

2020. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!