Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni ilyenkor? Már...

Mit lehet tenni ilyenkor? Már nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Egy ideje állandóan fáj a torkom. Nem annyira mint amikor beteg vagyok csak érzem h állandóan kicsit kapar meg érzem h nincs rendben vele minden. Mitől lehet és mit tehetnék ellene? Nem jó érzés, és anyukám egészségügyis és mindig mondja h szájszagom van mármit olyan mint ha be lenne gyulladva a mandulám. De akárhányszor orvosnál voltunk azt mondta picit piros a torkom de semmi más.
2020. márc. 1. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
GERD, reflux?
2020. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is reflux jutott eszembe, vagy esetleg nyálkő. 2 kollégámnak is volt már nyálköve. Olvass utána. Amire emlékszem, egyiküknek az orvosa azt javasolta, igyon citromlevet, hogy feloldja a követ.
2020. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és nem vagyok savas ilyenkor is lehet reflux? Ám minden nap egész nap citromos vizet iszom.
2020. márc. 1. 22:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam/kérdeztem a nyálkőnek ha lenne is semmi köze ehhez nincs is a mellékhatásai között és az emberek csak 1 2 %ánál fordul elő.
2020. márc. 1. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is reflux. Érdemes pár napig gyomorsavcsökkentőt szedni, pl. 2x40 pantoprazolt. Ha jobb lesz, ez volt a gond. Ha nem, irány a gégészet.
2020. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!