Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit gondoltok, hogy a mostani...

Mit gondoltok, hogy a mostani felvásárlási őrületben a tisztálkodó, mosó és tisztítószerek vajon miért nem fogytak extrább mennyiségben? . Na jó, a vécé papírt leszámítva

Figyelt kérdés
Csak az a lényeg, hogy zabálni lehessen, ha megesz a kosz az már nem fontos? Különösen egy esetleges karanténban?
2020. márc. 1. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

"felvásárlási őrület"

Hol?

2020. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Lehet,hogy úgy gondolják,hogy a kosz felhalmozódása miatt nem férnek kórokozók az emberhez. :) De félretéve a hülyeséget, valószínűleg azért,mert minden élőlénybe kódolva van a túlélés. Márpedig a túléléshez enni, inni kell, mosakodni nem.
2020. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Mert nem jut eszükbe az embereknek, hogy milyen ciki lesz karantén és üres boltok esetén, ha nem lesz mivel mosogatni vagy elfogy a szemeteszsák. Én mindenre gondoltam, majdnem, de a szemeteszsák csak utólag jutott eszembe. Férjem viszont besokallt és közölte, hogy elég az, majd vág fóliából, ha nagyon elfogy. Ja, képzelem...

Pl. az is csak utólag jutott eszembe, hogy tea, és minden olyasmi jól jön tartalékba, amit megfázásos, influenzás időszakban használunk, akár csak torokfájás enyhítésére. De már nekem is kezd elegem lenni, azért anyagi csődbe nem akarok jutni. Most van mindenből annyi, hogy 1-2 hónapot is kibírnánk bezárva. Kivéve, ha elzárják a vizet, mert azt nem vettünk. De miért zárnák el?

Amúgy még szerintem az lesz a vicces, hogy mindenki elkezdi felhasználni, amit 1-2 hónapra most nagy pánikban bevásárolt és pont amikor karantént hirdetnek, lehet hogy már csak néhány hétre való van. Mert ezt most úgy kéne csinálni, hogy úgy teszek, mintha nem állna 10 csomag tészta a kamrában és igenis megvenni pluszban ami a mindennapokhoz kell. De kíváncsi vagyok, hányan csinálják így? :)

2020. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!