Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen rosszullét lehetett?...

Milyen rosszullét lehetett? Pánikroham? Többi lent.

Figyelt kérdés
Munka közben (szellemi munkát végzek, szóval nem valami megerőltető fizikai megterhelés), egyik pillanatról a másikra zúgni kezdett a fülem, majd megszédültem. Elkezdett hevesen verni a szívem, amitől mégjobban megijedtem, és a hasam is csikarni kezdett, kicsit remegtem. Amikor kimentem kicsit sétálni egyből jobb lett, es enyhe hidegrázás jött rám a végén, de akkor már kezdett ,,kimenni belőlem" ez a rossz érzés. Kb 10 percig tartott az egész, és mikor sétálgattam egy kicsit semmi fizikai gyengeséget nem éreztem, csak pici ,,ködösséget", idegességet. Azóta sokkal jobb, de picit remegek még, es erős éhségéezetem van, de csak kb 1 óra múlva tudok enni. Amúgy nem vagyok cukorbeteg tudtommal, egyáltalán nem vagyok elhízva (173/58), nem dohányzok, de stresszes életem van eléggé, és sajnos koffeint fogyasztok,,amiről le akarok szokni. 25 éves vagyok egyébként. Delutan elmegyek az orvoshoz, szóval nem azért írtam, hogy diagnoztizáljatok, csak hátha másnak is volt hasonló és meg tud nyugtatni. Amúgy régebben is voltak ilyenek, kb 2,5-3 éve, de aztán megszűnt teljesen, és most hirtelen előjött,azért volt ijesztő. Köszi a válaszokat.

2020. márc. 5. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagy pánikroham kb. 20 percig tart. Hasonló tünetei vannak - illetve lehetnek -, tényleg átkozottul ijesztő, de pl. a kimerültség is okozhat mindenféle hasonló testi problémát. Lehet szívrobléma, de lehet pl. egyszerűen a sok KV miatt. Majd az orvos megmondja. Jól teszed, hogy elmégy hozzá.
2020. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Laborvizsgálat amúgy kb 1 hónapja volt, és minden rendben, a cukrom is normális, de akkor most jobban utána járok.
2020. márc. 5. 10:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt! Amúgy a jimerültségre is gyanakszom valóban, mert állandóan hajnalra járok melóba, így már 3:30-4:00 körül fent vagyok, és sokszor nem alszom ki magam. De szeretem a munkám, nem ez a legnagyobb stresszfaktor az èletemben.
2020. márc. 5. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!