Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel mért 36,8 fokos hő magas?

Reggel mért 36,8 fokos hő magas?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset aludtam az éjjel nem tudom összefügghet e azzal. Kb 4 órát. És tegnap fűszeres kaját ettem az ki is jött.

2020. márc. 7. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Máskor mennyi szokott lenni? Ez a teljesen normális.
2020. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem nagyon magas, de ha amúgy az átlagnál alacsonyabb a testhőmérsékleted, akkor nálad ez már hőemelkedésnek számíthat, pláne reggel, mikor alacsonyabbnak kéne lennie.


A "kijött a kaja" úgy értendő, hogy hasmenésed volt, vagy esetleg hánytál? Ezek megerősítenék, hogy valami vírust bekaphattál... De gondolom magadtól is pihennél ma, ha rosszul érzed magad, aztán napközben vagy holnapra kiderül, mi lett belőle.

2020. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom alapból mennyi szokott reggel lenni, tegnap este mértem lefekvés előtt akkor 36,5 volt.

Azért mértem mert 1hete ovulációkor elkezdett alul szurkálni a jobb lágyékom és még mindig picit érezni és be vagyok picit sarva, hogy vakbél lehet e.. Hányni nem hánytam. Egész héten normális székletem volt, csak ma volt lágyabb.

2020. márc. 7. 09:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy vírusba vissza lehet így esni úgymond? Lappanghat ilyen sok ideig, vagy ez lehet vakbél?
2020. márc. 7. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!