Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állhat komoly betegség a...

Állhat komoly betegség a háttérben?

Figyelt kérdés
Kb 6 hónapja kezdődött nálam egy bizonytalanságérzet szerű szédülés, ami 2 hétig tartott kb aztán 2 hétig rendben volt minden, majd megint visszatért. Úgy tudnám leírni ezt az érzést, mint amikor beüt az alkohol. NEM VICC. Voltam 2x vérvételen és semmi komoly eltérés nem volt. Fülészeten se volt semmi bajom. Ezeket megelőzi, hogy én 2-3 hónapig pánikoltam a betegségektől. Minden tünetembe azt láttam bele, hogy én rákos vagyok. Lehet emiatt kialakult egy pánikbetegség féleség? Mit tegyek?

2020. márc. 8. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ja, lehetsz rákos is, szívbeteg is vagy bármi ez alapján.

De lehet csak cukor vagy vérnyomás problèma.

Nekem pl az alacsony vérnyomás miatt van hasonló. Néha 110/60 40es pulzussal a vérnyomásom, gondolom ezért szédülök néha és nem azért mert rákos vagyok.

2020. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony könnyen lehet,hogy pszichésen szédülsz. Igyál citromfű teát, vagy Valeriana relax tablettát próbáld ki, hátha segít. Ne agyalj rákról,meg betegségekről.
2020. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyes válaszadónak: szerintem ne dobálózzunk csak úgy azzal, hogy "ja lehetsz rákos is", mert ez komoly téma. Pánikkeltés neked is megy, azt veszem észre. :)

Kettes válaszadónak: köszönöm a válaszod. :)

2020. márc. 8. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!