Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasi nyomás, szédülés,...

Mellkasi nyomás, szédülés, lábak gyengesége, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár napja enyhe mellkasi nyomást érzek, nem egyenletesen egész nap, van, mikor elmúlik. Eleinte csak akkor éreztem, mikor levegőt vettem, de most már alapból is. Mikor nagyon kapar, akkor száraz köhögést produkálok. Viszont olyan érzésem is van, mintha nem csak a légcsövem lenne érintett, hanem gyomorsavam is mintha feljönne, néha felbüfögök úgy is, hogy nem is ettem közvetlenül előtte. Ma viszont már egyéb bajom is volt, elindultam iskolába és azt éreztem, hogy a lábaim nagyon bizonytalanul tartanak. Egy külső szemlélő biztos nem látott semmit a mozgásomon, mert mégis tartottam magam, viszont ott volt az érzés, hogy bármikor elbukhatok. Ezután az a fals érzet jött rám, mintha hevesen verne a szívem, de megnéztem a pulzusom és normális volt. Azt hittem behallucinálom az egészet. Viszont ezután jött egy hatalmas hőhullám és nagyon beszédültem. Ha álltam volna, akkor elestem volna. Mi ez a tünetegyüttes? Még soha nem találkoztam ilyennel.
2020. márc. 9. 07:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és reggel torokfájással ébredtem az utóbbi napokban, de amint eszek-iszok egyet az egyből elmúlik.
2020. márc. 9. 07:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom nagyon durva, már-már sértően tudálékos lesz amit mondok de mi lenne ha esetleg elfáradnál az háziorvosodhoz és nem a GYK közönségétől kérnél távdiagnózist?
2020. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát mivel a háziorvosom 220km-re van, itt meg ha besétálok valahova ilyen enyhe tünetekkel, akkor kivágnak, mint macskát xarni, gondoltam kérdezek először, és nem diagnosztizálást vártam, hanem tapasztalatokat.
2020. márc. 9. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!