Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Barnás hányás mindenképp vért...

Barnás hányás mindenképp vért jelent?

Figyelt kérdés

Tegnap este az alábbiakat ettem/ittam: tokehalmaj, saláta, rozskenyér,két pohár vörösbor, csoki.

Éjszaka irdatlan módon elkezdett görcsölni a gyomorszajamnal. Hajnalig szenvedtem vele mígnem elmentem Hanyni. A hányasom rozsaszines világos barna volt. Azóta többször hánytam és egyik sem volt átlátszó. Létezhet hogy még jó pár óra után a gyomorban marad étel/ital és az megsziezi a hányást?

Emellett hoenelkedesem van, hidegrázás, izomfájdalom.

Ügyeletet felhívtam azt mondtak hogy várjak és ha nem múlik sürgősségi mert lehet vér. Eléggé beparaztam.:(


2020. márc. 11. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Tehát felhívtad az ügyeletet ahol azt mondták, hogy vagy vér vagy nem vér, de azért megkérdezed itt a GYK-n, hogy mindenképpen vér-e.


Világos...

2020. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért hogy esetleg lehet e hogy az esti etel színezi be még ma is mert olyanokat ettem.
2020. márc. 11. 09:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Hátha másnak is volt ilyen tapasztalata
2020. márc. 11. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Vörösbort ittál. Tippelj, mitől hánysz pirosat...
2020. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem piros, hanem barnás olyan közép barna kb. És közben folyamatosan émelygek meg gyenge vagyok és ráz a hideg.

Azert kérdeztem itt mert ha másnak is volt olyan hogy másnap még a megemésztetlen kaját hányta akkor nem mennék be a sürgősségire gyomortukrozesre.

2020. márc. 11. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, másnak még sohasem volt ilyen.


De ha lett volna is mit számít? Ha 10 ember itt azt mondja neked, hogy biztos nem az, akkor szerinted biztos nem az? Pláne mivel az ügyeleten azt mondták, hogy lehet hogy az.

2020. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerinted mi a hányás? Az a kaja jön ki gyomorsavval keverve, amit megettél...


Ezek mind barnák, pirosak. Nincs ebben semmi különös,hogy ilyen színű.

2020. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak ezeket 10oraval ezelőtt ettem meg és még mindig ugyanolyan színű mint az első hányásnál.:( Amit tegnap este ettem annak már fel kellett volna szivodnia nem?
2020. márc. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!