Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rivotril vagy Xanax? (Bővebben...

Rivotril vagy Xanax? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vszinű benzokat kell majd szednem alacsony dózisban. Nem kifejezetten szorongásra, hanem krónikus vesztibuláris migrénre, illetve az amiatti non stop szédülés érzetemre. Meg, hogy leszedálja a vesztibulàris rendszeremet.

Olyan emberek segítségét kérem, akiknek volt már dolguk ilyesmi hatóanyagú gyógyszerekkel. Tudom minden ember más, mindenkire máshogy hatnak a dolgok, de melyik az amelyik jobb esetleg kevésbé jár mellékhatással.

Légyszi a gyógyszer ellenes emberek most ne írják le 1000-ére, hogy ezek nagyon addiktív pirulák meg, hogy mennyire károsak, mert sajnos most nincs más választásom. Orvos javaslatára próbálnám meg, mert ezzel az állandó fizikai tünetemmel már nem tudok funkcionálni.



2020. márc. 14. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Xanax/Frontin gyorsabban hat.Nálam a 3x0,5-ös semmit sem ér(t).Rivotril véleményem szerint egy átok 1 mg-tól padlót fogtam,aztán felemelték hirtelen 3x2 mg-ra azt sem tudtam melyik bolygón vagyok.Nos Xanax/Frontinból tudomásom szerint 0.25 mg-os is van,a Xanaxból talán van elnyújtott felszívódású is.Rivotril lassabban kezd el hatni és ha jól tudom ott 0.5mg a legkisebb.Melyiknek van "kisebb" mellékhatása?Fú jó kérdés.Addiktív mind a 2 (Frontin és a Xanax ugyanaz) szemét,libidó csökkenés,memóriám nem olyan már,mint régen.Aztán sorolhatnám napestig. Egy ismerősöm is Frontint szed (0.5mg) és a mellékhatások megegyeznek,legutóbb kihagyott pár napot és a mentő vitte el.


Nem meg ilyeszteni akarlak,csak elmeséltem személyes tapasztalatomat.

Azt elfelejtettem,hogy álmosságra számíts.


Ez valamilyen neurológiai betegség lenne?

2020. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát köszi.

Ez egy olyan migrén fajta, ami szédülést okoz (nem forgó jellegűt) és 0-24 érzem minden egyes nap. Olyan mintha lebegnék, zuhannék, egy hajón lennék a hullámzó tengeren és még sorolhatnám. Elviselhetetlen.

2020. márc. 14. 14:26
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és nincs egyáltalán fejfájásom. Sajnos ritka de tud ilyen produkálni ez a szar.
2020. márc. 14. 14:27
 4/6 A kérdező kommentje:
*ilyet
2020. márc. 14. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudtam segíteni,akkor igazán nincs mit.Én is egy ritka sza*rban szenvedek.Kitartást!

Esetleg ha szükséged van rá,tudok egy klinikát/kórházat, már magam sem tudom micsoda,mert ezer helyen voltam.Ott elég szépen ki vizsgáltak.

2020. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy köszi. Már rengeteg helyen voltam kivizsgáláson emiatt. És sztm ez màr tényleg a helyes diagnózis. Sajnos. Remélem sikerül valahogy valaminek megtörni ezt az ördögi kört és elmúlik ez az egész...

Jobbulást neked is!

2020. márc. 14. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!