Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A lépcsőházból többször jut...

A lépcsőházból többször jut be a lakásba tömény kajaszag. Létezik olyan berendezés, ami a bejutott kajaszagot, megszűri, kitisztítja, megtisztítja, vagyis friss levegőt készít belőle?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szagelszívónak hívják.. De kizárt, hogy ipari szagelszívót beépítenének
2020. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Nem légszűrő kell, hanem új ajtó és ajtókeret ami rendesen zár, nem hagy rést.
2020. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Minden a ketten agytrösztök vagytok, de szerencsére veletek kettővel többen vagyunk a világon, szakmátokban is profik lehettek :)


Köszönöm a válaszotokat ! Sokra mentem vele :)

2020. márc. 14. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdés se sok észre vall..

Mellesleg nem mondtam hülyeséget a szagelszívóval. Ha ez neked bonyolult akkor csináltasd meg a bejárati ajtódat úgy, hogy normálisan zárjon, ne engedjen be levegőt. ennyi..

2020. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdés sok észre vall. Több lépcsőházban ez visszatérő probléma és egyéni szinten sokan küzdenek vele. A probléma megoldása bonyolultabb minthogy nyílászáró cserével megoldható lenne.
2020. márc. 14. 20:11
 6/8 Hamvas rétihéja ***** válasza:

Megpróbáltam segíteni, kösz hogy ennyire értékeled. Jó ajtó kell, ha már bent van azt nem lesz könnyű szűrni, érezni fogod.


Vagy rakass pumpát ami fogja nyomni a kinti friss levegőt a lakásba és a nagyobb légnyomás miatt semmi sem fog a lakásba jönni. Ha ezt könnyebb megvalósítani mint az ajtót.

2020. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ki főz a lépcsőházban ?
2020. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kicsit körültekintőbben srácok ! Egy étterem konyhája települt a tulajdonos lakásába amíg feljutást befejezik az étteremben. Este megfőztek másnapra majd a kész ételt elszállították az étterembe. Van egy kis cirkusz belőle.


Ezt derítettek ki. Köszi a tippeket, de az én nyílászáróim és másoké is jól zárt, csakhát a szagok terjedtek mindennek ellenére.

2020. márc. 16. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!