Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek rosszul?

Mitől lehetek rosszul?

Figyelt kérdés
Most pár hétig benne voltam ilyen megfázásos vírusban abból most gyógyultam ki nagyjából. Viszont tegnap este óta gyenge vagyok, szedulok, hányingerem van, hasmenésem volt, ráz a hideg. Mi okozhatja, és milyen házi praktikák segíthetnek?

2020. márc. 15. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég valószínűen vírusos tünetegyüttes, amiket felsoroltál. Diétázz (főtt krumpli, pirítós magában, tea, főtt rizs stb. neten sok opciót találsz) és lehetőleg figyelj is a folyadékpótlásra. Ajánlom még a háztartási kekszet, kerüld a tejtermékeket néhány napig. Jobbulást!:)
2020. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
velem ugyan ez A helyzet, influenza szezon van
2020. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Esetleg nem ártana jelenteni az orvosnak. Tudjátok, koronavírus. Max megvizsgálnak és negatív lesz a teszted. De ne fertőzzünk meg másokat.
2020. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!