Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányástól lehet valami gondja...

Hányástól lehet valami gondja a hasamnak?

Figyelt kérdés

1 hete a másnaposság miatt hánytam (volt már ilyen de ami most van olyan még nem) szóval reggel hánytam és többször is és azóta a hasam megy és többször kell wcznem. Igaziból nem fosok mindig csak sokszor fáj és ez azóta van. Nem annyira vészes, csak kicsit aggódom hogy 1 hete nem nagyon akar ez megoldódni...

Lehet ez összefüggésben? Amúgy semmi bajom minden oké csak a hasam mintha rosszat ettem volna és mindent ki akar dobni. Amúgy van étvágyam is meg minden.

Nem tudom a hányás és öklendezés valamit elcseszhetett e amiatt még nem oké minden...

Valakinek van hasonló gondja?

Egyik barátomnak is teljesen függetlenül ugyan így megy a hasa, lehet ez valami vírus? (nem korona)



2020. márc. 16. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy az epéd vagy vírus
2020. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valami itthoni kúra vagy tanács van? Ilyen időkben nem akarok orvoshoz rohangálni, csak összeszedek valami komolyabbat
2020. márc. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!