Koronavírus ez?

Figyelt kérdés
Fura, lebegő érzést érzek már hetek óta, olyan mintha néha így késne a kép. Aztán abbamaradt jó pár napig. Az tény, hogy meg vagyok fazva. Ma elmentünk túrázni egyet, tény hogy masszív tempót mentem hegynek felfelé és leizzadtam stb. Itthon megint furan éreztem magam és megmértem a lazam 37.8C. Később újra és újra egész este és akkor már végig 36.5-8. A tura óta kohogok melyről jovoen,fáj is a tudom és olyan mintha nem kapna oxigént eleget a két karom, zsibbad. Lehet korona?nagyon sokat agyalok ezen. 24F

2020. márc. 23. 04:28
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Ismerős az érzés... vérnyomást, pulzust ellenőrizd, amikor kótyagos vagy és zsibbad a karod. OK, ez itt nem a webdoki, meg nekem sincs közöm az EÜ-höz, Ők most (sőt soha) nem érnek rá itt válaszolni, de arra tippelek, hogy az nincs rendben. Amúgy meg meglehet fázni ilyen időben könnyedén. Nálam is ez a helyzet, szerintem én is megfáztam csupán.
2020. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez amúgy érdekes, nagyobb kirándulások után nekem is magasabb a testhőmérsékletem, de szerintem nem kaptad el a vírust! Mérd meg a lázad holnap is és ha úgy marad hívd fel az orvosod
2020. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felhívhatod az információs vonalat* a kérdéssel vagy a háziorvost, ha gondolod, ott többet tudnak mondani. Az itteni válaszokat óvatosan kell kezelni, mert az ember hajlandó a pozitív válaszoktól megnyugodni, közben meg ki tudja...


* [link]

2020. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!