Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mas is ugy erzi, a koronavirus...

Mas is ugy erzi, a koronavirus miatt, hogy depressziv gondolatai vannak? Nincs ertelme az eletnek?

Figyelt kérdés

Peldaul regebben nem voltak ilyen gondolataim, de most mar kb a vilag vegere keszulok.

Le vagyok fogyva, nincs kedvem enni, nincs kedvem semmihez.

Ugy erzem ennek az eletnek semmi ertelme.

Egy virus igy feltudja boritani a vilagot, mi lenne, ha haboru lenne? Es meg micsoda gazdasagi valsag jon?

Mindenki elvesztette a munkajat korulottem, en meg dolgozom de rettegek mert egy csomo munkatarsam kohecsel...


2020. márc. 23. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem érzem úgy.

A motivációt nekem is nehéz megtalálni, de muszáj tovább csinálni.

Mert egyszer visszatérünk a normális élethez, és nem lehet akkor 2-3 hónap felgyülemlett tennivalót egyszerre pótolni.

Én pihennék egy kicsit, de április vége előtt felejtős:(

2020. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Hamarosan egy rossz emlék lesz az egész. Szerintem az előrejelzések erősen pesszimisták. Az összes munkahely biztos nem létesül újra, de remélhetőleg csak ukrán vendégmunkásból lesz kevesebb a végére.
2020. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lassan hozzászokunk. Ennyi.
2020. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak a felesleges Home Office miatt. Tiszta depresszív.
2020. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!