Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A front tényleg nincs hatással...

A front tényleg nincs hatással ránk ha a lakásban vagyunk?

Figyelt kérdés

Nemrég front volt és nem éreztem magam jól fájt a fejem.

Aznap épp egész nap otthon voltam.

Van egy baromira idegesítő haverom aki mindig okoskodik.

Beszéltünk WhatsApP-on ,mondom neki nem tudok vele találkozni rosszul vagyok, frontérzékenység miatt.

Erre mondja,hogy aznap ki sem mozdultam a lakásból akkor ez kizárt,hogy a front miatt legyen.

Én ragaszkodtam ahhoz,hogy ez nem attól függ de bevallom elbizonytalanított.


2020. márc. 23. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhol vagyunk hatással van ránk. Most mértem volna a vérnyomásom, napközben mérhető volt, most Errort mutatott ki ahányszor mértem, azaz iszonyú magas lehetett a szisztolés érték. Bevettem egy Tensiomint, fél óra után 165 Hgmm szisztolés értéket mértem. Tapasztalatom szerint ez emelkedni fog, míg el nem megy a front.
2020. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez független attól hogy tető alatt vagy-e.
2020. márc. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Független, h hol vagy. A nappalt is meg tudod különböztetni az êjszakától akkor is, ha le van engedve a redőny ês sötét van a szobában.
2020. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egész nap bent voltam és eléggé érzi a fejem és a vérnyomásom is.
2020. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!