Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a szívritmuszavar a stressz...

Ez a szívritmuszavar a stressztől vagy a mozdulattól lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában sajnos szorongásom van, de a héten többször is rámjött egy kb. 10 másodpercig tartó ijesztő ritmuszavar, és mindegyik hirtelen mozdulat után, illetve felpuffadt állapotban jobban hajlamos rá. Viszont amíg nem volt szorongásom ez a probléma se jött elő, régebben csak sima vagy dupla extra ütéseim voltak a hasonló rossz, pánikos időszakban.

A stressznek oka nincs, minden rendben lenne az életemmel.



2020. márc. 25. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás miatt simán lehet ilyen, sajnos.
2020. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mozdulattól nem, stressz okoz ilyen tünetet. Érdemes lenne magnéziumot szedned, pl. MagneB6-ot.
2020. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az az érdekes, hogy a szorongás az előbb jött, de általában a szívproblémák akkor jönnek, ha tele a gyomrom, vagy fel vagyok fúvődva, és rossz hírtelen mozdulatot teszek.
2020. márc. 26. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem huszonevesen baromi ijeszto extraszisztoleim voltak. Tobbszor olyan, hogy masok ijedtek meg, a bluzom ugralt, le kellett ulnom, es negyed oraig csak ugralt a szivem. Azota mar nyugtaton es antidepresszanson elek, husz eve, es nem ohajtok leszokni. Eletminosegem azota van.

De ezek nemcsak ijesztoek, baromi kimeritoek is. Nekem anno ket dolog segitett a teljes mozdulatlansagon kivul. Hideg vizes kendo a mellkason, es sajat talalmany, a homlokom rendes szivdobogas ritmusaban megszoritgattam tenyerrel, es azonnal ereztem a mellkasomban is.

Ami fontos, nincs baja a szivednek. Anyukam ugyanezzel fiatalon korhazakat turnezott vegig, es csak arra jutottak, hogy a szive teljesen rendben, ugyanakkor ki lehetett mutatni.

2020. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű a szorongástól van. Kellene szedned Panangint a szívedre, és Magnerót magnéziumot. Valami stresszoldó tea, pld. Citromfű sokat javíthat az állapotodon.
2020. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2020. márc. 27. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínű a szorongástól van. Kellene szedned Panangint a szívedre, és Magnerót magnéziumot. Valami stresszoldó tea, pld. Citromfű sokat javíthat az állapotodon.
2020. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!