Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Limfóma lehet vajon?

Limfóma lehet vajon?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja jartam a hematológián,nagyobb nyaki nyirokcsomóval.

Most rá másfél hétre kijött a lagyékomba is pár darab,jól mozditható fájdalmatlan. És egy hosszúkás valamit is tapintok. A két combomon nagyon vastagon begyulladt két ér. Fáj.(Nagyon nehéz lábedzésem volt 2 hete)

Mióta ezek vannak faj a hátam,mellkasom, jobb és bal oldalt a bordám. ( fekszek egésznap.)Étvágyam nincs.

A kórház nem fogad,mert aztmondták korona vírus van.

Vérkenet vérkép negatív.

LDH negatív,tumormarkerek negatívak. Maj értekek úgyszintén



2020. márc. 26. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem limfóma szerintem. Hiszen jó a vérkép,tumormarkerek. Inkább valami gyulladás, edzéstől megerőltetés.
2020. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Flagstaff ***** válasza:
Talán mononukleózis fertőzés, ú.n. kissing disease. Persze látatlanban nehéz megmondani, de nézz utána, eléggé olyanok a tünetek.
2020. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia.majdnem pont így vagyok én is!Nekem is kicsit meg vannak nagyobbodva a nyirokcsomóim a nyakamba az állam alatt a lágyékomban.most vették le a vért tegnap,még várok az eredményre.A hasam isszonyatosan fáj(nögyogyász tegnap látott semmit nem talált peteérésem lesz)meg a derekamba meg a lábamba combomba is lesugártik a fájdalom.nagyon félek hogy nem e hodkin limfóma.A hematologus azt mondta nem hiszi hogy az lenne.De sajnos van a hasban is ami nem észrevehető és az tud okozni ilyen fájdalmakat.És azt is olvastam hogy a vér sem mutattja ki feltétlenül ha van ilyen bajod.csak biopszia.Én is magán dokikhoz járok mert a hátiorvosom egy vérvételt nem volt hajlandó kiírni.
2020. márc. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!