Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érdekes "problémám" van, mit...

Érdekes "problémám" van, mit szóltok?

Figyelt kérdés

Általános pesszimista, borongós hangulatom van sajnos, kedvetlen vagyok.

De ha pl. teát iszom, sokkal jobb kedvem lesz, ám csak átmenetileg. Ha naponta megiszom kb. 2-2.5 litert, akkor egészen jól elvagyok.

Mivel éjszaka aludni is kellene, este már nem iszom, elő is jön a kiállhatatlan énem. :-(

Próbáltam energiaitallal is, az hamarabb és még jobban feldob (hangulatban is), de hamarabb el is ejt és annál néhány nap után már alig jön a jobb hangulat. Aztán, ha leteszem, nem iszom pár napig, vissza is veszi, amit adott, még mélyebb hangulatba kerülök.


Mi lehet ez?



2020. márc. 28. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Koffeinfüggés
2020. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Depi es koffeinfugges. Nekem is van, csak igyekszem kordaban tartani. 11 eve karantenszeru az eletem, bar kellemes es szerencses.

Nem tudom, ingerszegeny-e a tied is, alapesetben, nem most...

Amugy en gyogyszereket szedek, nalam a nihil a gond.

2020. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sosem kv-ztam. Illetve 2x, még tini koromban, nem jött be, az izét sem szeretem.

Nem volt ilyen bajom, mint fent, csak az utóbbi kb. 2 évben. Kevert szorongásos depire Rexetint szedtem bő egy évig. Jobban lettem, elhagytam, bár lehet, h idő előtt.

2020. márc. 28. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődő (vagy már éppen meglévő) depresszió, a koffein, teofillin átmenetileg lehet hangulatjavító hatású. Még mindig jobb mintha alkoholt innál, de hamar hozzá lehet szokni és a depressziódat még ráadásul addikcióval is súlyosbítod. Csökkented a dózisát egy normál mértékre (a 2 liter nagyon sok!!!) és célszerű lenne egy szakembert megkeresned (pszichológust) aki a depressziódon segít.
2020. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!