Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen hús undor, mit...

Hirtelen hús undor, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Megundorodtam a hústól egy pár hónapja, mindig próbálkozok enni de hányingerem van utána, utálom a marhahús, sertés ízét, a csirkének az állagát nem kell egyik sem. Egyedül amit megeszek néha szívesen az a hal, tenger gyümölcsei. Régen mindent megettem jó ízűen húsokból de ez hirtelen megváltozott. Mit gondoltok?
2020. ápr. 1. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, sajnalod az állatokat, és azért nem esik jól de lehet akár gyomorrák kezdeti tünete is, ami nem túl valószínü.

Mindettöl függetlenül, ha nem esik jól, akkor ne egyél, semmi bajod sem lesz akkor sem, ha semmiféle húst nem eszel soha többé!

2020. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezerféle oka lehet, de inkább mentális (valamiért tudat alatt megundorodtál tőle) mintsem szervi elváltozás áll a háttérben. Van még pár millió ember a földön akik vegetáriánusok, át lehet rá állni, de fokozottan figyelj a fehérje és nyomelem bevitelre!
2020. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én terhesen kezdtem undorodni a hústól,azt mondták talán a hormonok miatt.2 éves a gyerekem,de az undor megmaradt.😁 Pedig előtte én is megettem mindenféle húsos kaját.
2020. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalam semmi kulonos oka nem volt, 3 evig vegetarianus voltam utana, aztan lassan ismet elkezdtem hust enni, de valahogy az olyan hust, mint pl a csirkecomb, diszno hus, marha, nem tudom megenni meg mindig, amikor igazi hus allaga van. Tudom hulyen hangzik ez igy :D

Szalamik, virslik mennek, azoknak nincs az a gusztustalan hus szaguk meg izuk.

De szerintem semmi komoly nincs a hatterben.

2020. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok vele, ahogy te, nagy húsevő voltam aztán egyik napról a másikra teljesen megundorodtam a hús ízétől, de még a szagától is, de én nem vagyok terhes:)

Ahogy az előző írta, én is így vagyok vele, ami konkrétan hús, az nem kell, de például szalámi, felvágottak, meg még a zsíros kenyér is jöhet, eléggé fura😅

2020. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!