Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam ilyen...

Miért érzem magam ilyen gyengének, erőtlennek?

Figyelt kérdés
2 napja menstruálok, ilyenkor elég rosszul szoktam lenni mostanában, de ez kicsit aggaszt, egész nap feküdtem, alig tudtam felkelni, ha felkeltem, szédelegtem. Most sincs semmi erőm, csak fekszek és még csak fél 8, és már álmod vagyok? Ugye ez csak a menstruáció, és nem leszek beteg?:(

2020. ápr. 1. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a menses miatt van. Vér veszteség, vagy vas hiány miatt. Én is így vagyok, de nekem a tavaszi fáradtság miatt.
2020. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha holnapra sem múlik, akkor hívd fel a dokit,

mert az erőtlenség a vírus egyik ismérve.

2020. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont azt beszéltük ma haverral, hogy hullák vagyunk. Meló után beestünk az ágyba, és ennyi volt a nap. Férfiak vagyunk, így a menzesz kizárt. :)

Egyrészt az óraállítás biztos felborította a bioritmusunk, másrészt elég változékony az időjárás, itt a tavaszi fáradtság is.

Na meg ha valóban enyhe tünetekkel megy át sok emberen a vírus, akkor ezt sem lehet kizárni, hogy ott lappang bennünk.

Én a hétre már elengedtem a nagy terveket, marad a pihenés.

2020. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, lehet, nálam is ez a tavaszi fáradtság kezd játszani, mint minden évben.
2020. ápr. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!