Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek csak elfáradt...

Szerintetek csak elfáradt izom okozta a remegés?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy semmi problémám nem volt, szépen gyantáztam magam intim helyen (lány) és a lábam egyszer csak kicsit remegni kezdett. Először arra gondoltam, hogy a fura pózban tartva elfáradt a lábam, és ez amiatt volt. Kissé hipohonder tudok lenni, és mindjárt megijedtem nem e esett lejebb a cukrom, vagy mi lehet a baj.


Amiket tudni érdemes:

- csak a (kb) térdemtől lefelé remegett

- nem egyfolytában remegett, hanem ha felálltam akkor például nem, vagy ha kinyújtom a lábam (legalábbis így nem érzem hogy remegne)

- a remegés olyan enyhe jellegű hogy simán kinyújtva a lábam pl el sem tudom dönteni bele remeg e még picit vagy sem

- a testem többi része nem remeg/remegett

- nem érzem magam rosszul, bár hipohonderségem létére egyből az ijedtségtől hascsikarás tört rám (enyhén) illetve kicsit feszültnek éreztem/érzem magam

- korábban rendszeresen méreg ettem a cukrom és mindig jó értékeim voltam, tehát nem vagyok igazából cukoros vagy bármi

- már ideje ebédelnem, éhes is vagyok, de mivel nem vagyok cukros máskor nem colt sosem gond ha picit későbbre csúszott az ebéd tehát most is fura lenne ha amiatt mégiscsak a cukorral lenne probléma



Szerintetek?



2020. ápr. 2. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szokványos helyzetében volt a lábad kifeszítve, ami miatt elfáradt, pihenj le, esetleg igyál egy kis magnéziumot, de enélkül is rendben leszel, nyugi.
2020. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!