Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szeretném -idővel- leszedetni...

Szeretném -idővel- leszedetni a csuklómon lèvő tetovalasomat. Nem káros ez az egészségre?

Figyelt kérdés
Olvastam több oldalon hogy lézerrel nagyon drágán kiütik. De nekem olyan ijesztő ez nem alakulhat ki valami betegség ettől?
2020. ápr. 5. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha több oldalon olvastad, akkor mindenhol kamut olvastál.

Nem eltávolítható nyom nélkül.

A tetoválás egy életre szól (+fél év).

2020. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Káros szerintem!
2020. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na akkor most kapsz egy értelmes választ is.


Egészségügyi kockazata nincsen, kivéve az esetleges keloidot, de az nagyon ritka. Egyrészt ügyetlen kell hogy legyen aki csinálja, másrészt nagyon hajlamosnak kell lennie a bőrödnek a hegesedesre. Klasszikus értelemben vett betegseged nem lesz tole.


Megfelelő számú kezeléssel 99 százalékosan el lehet tüntetni. Teljesen láthatatlanul nem nagyon.

2020. ápr. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem tudok róla, hogy lenne. De fáj. Jobb, ha tudod. Túl lehet élni, de nem jellemes. Nekem most lézerezik a hátam. Hosszú folyamat és nem olcsó. Most tartok 25 alkalomnál. De ez a bőrödtől, a tinta mennyiségetől (enyémet 2x ütötték) és minőségétől is függ. Van, akinek elég tizenpár alkalom.
2020. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*kellemes
2020. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ki tudod szedetni de az fájdalmasabb.
2020. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!